Seri Mühendislik

1987 yılında kurulan Seri Mühendislik, Türkiye bilişim sektörünün köklü kuruluşlarından biri olarak, 10'u aşkın ülkede sürdürdüğü faaliyetleriyle küresel bir şirket konumundadır. Şirket, sistem entegrasyonu alanında güçlü kadrosu ve çözüm ortaklarıyla ileri bir uzmanlık düzeyi ve geniş bir deneyim birikimini temsil etmektedir.

Seri Mühendislik, bilgi ve iletişim teknolojilerinin hayatın farklı alanlarına girdiği çeyrek yüzyıl içinde bu teknolojilerin iş süreçlerine entegrasyonuna öncülük etmiş, Türkiye ekonomisinin bilişimle yükselişinde önemli rol oynamıştır.

Seri Mühendislik, kurumların etkinliğini ve verimliliğini artıran geniş çözüm portföyü ile telekom ve finans başta olmak üzere birçok sektörde Türkiye'nin ve Avrasya Bölgesinin lider kurumlarına hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul’da olan Seri Mühendislik’in Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs, Moldova, Nepal, Özbekistan, Tacikistan ve Türkmenistan’da yerel ofisleri ve çalışanları ile faaliyetleri bulunmaktadır.

Bilgi teknolojilerindeki gelişime paralel olarak kurumsal iş çözümleri portföyünü zenginleştiren Seri Mühendislik, bilişimin yeni iş süreçlerine entegrasyonuna öncülük etmektedir. Seri Mühendislik, katma değerli sistem entegratörü olarak, iş ortakları ile birlikte müşterilerinin iş ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunmaktadır.

Seri Mühendislik'in çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde sunduğu ürün ve hizmetler, bilgi teknolojileri alanında veri depolama, sanallaştırma, güvenlik uygulamaları; kurumsal iş çözümleri alanında ise, iş sürekliliği yönetimi, güvenli iletişim, Telekom kaynak & gelir yönetimi, iş analitiği & zekası, öğrenci yönetim sistemlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Seri Mühendislik, profesyonel hizmetler çerçevesinde müşterilerine, kurulum, 7x24 destek-bakım, eğitim-danışmanlık, dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır. 

Yıllık bağımsız denetimler, sahip olduğu ISO Hizmet Kalite Belgesi, yönetim yapısı ve yeni Türk Ticaret Kanunu'na uyum çalışmalarında yapılan "check-up"da elde ettiği sonuçlarla Seri Mühendislik, kurumsal yönetim açısından küresel standartlarda bir kuruluştur.

Fotoğraf Galerisi

Referans 1

Menu

Contact

Yazılım & Web Tasarım Ofis

Adres : Yenişehir Mh. Lise 2.Sk. Aktaş 4 Apt. No:9 DİYARBAKIR

Telefon : 0850 532 97 93
Fax : 0850 532 97 93
E-Posta : info@iconomy.com.tr

Copyright