Metrosoft

Teknolojide ilklerin yaratıcısı faaliyet gösteren şirketimiz, 2006 yılında kuruldu. Bugün, çalışanlarımızla bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının önde gelen sistem entegrasyon ve saha hizmetleri firmasıyız.

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yön veren lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıklarımız bulunuyor. Sistem entegratörlüğü alanındaki uzmanlığımızı yerinde kurulum, bakım ve destek hizmetleri yetkinliklerimiz ile birleştirerek ve ülke genelindeki yaygın saha gücümüzü kullanarak, tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen bir organizasyona sahibiz.

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

Prensibimiz, işimizi “iyi” yapmak

Müşterilerimizi iş hedeflerine ulaştıracak doğru BT çözümlerinin tüm aşamalarında entegre çözümler sunuyoruz. İşimizi “iyi” yapabilmemizi sağlayan yetkinliklerimiz:

1. Çözüm ve Hizmet Portföyümüz

Sistem entegrasyon alanında danışmanlık ve profesyonel hizmetler kapsamında sunduğumuz çözümün oluşturulmasına yönelik analiz, tasarım, ölçekleme ve planlama çalışmalarımız, müşterilerimizin kendi yerinde ve kendi ekipleri ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Ağ, güvenlik, donanım ve uygulama çözümleri kurumsal mimariler çerçevesinde uçtan uca sunulmakta ve raporlanmaktadır. Çözüm ve danışmanlık faaliyetleri sonrasında oluşturulan mimariye yönelik tüm bileşenler, profesyonel proje yönetimi liderliğinde ağ, güvenlik, backoffice ekiplerince kurulum hizmetleriyle birlikte hayata geçirilmektedir.

BT projelerinizin planlama, mimari tasarım, geliştirme, uygulama, uyarlama, yönetim, destek ve bakım süreçlerinin tamamında; kurumsal sistem çözümlerinden ağ çözümlerine profesyonel hizmetlerden, teknoloji danışmanlığı ve dış kaynak kullanım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz.

2. Profesyonel Ekibimiz

Çalışanlarımız farklı uzmanlık alanlarında hizmet sunabiliyoruz. Ekibimizde yer alan  teknik sertifika sahibi çalışanımız, uzmanlığımızı tescillemektedir.

3. Deneyimli ve Mutlu Kadromuz

Proje deneyimimiz, ortalama 10 yıllık mühendislik deneyimine sahip kadromuzun eseridir. Ayrıca çalışanlarımızın %72’si beş yıldan daha uzun süredir bu çatı altında çalışıyor. Kurumsal hafıza, bilgi birikimi ve çalışan memnuniyetini gösteren bu oranı çok değerli buluyoruz.

4. Tüm Türkiye’yi Kapsayan Hizmet Altyapımız

Türkiye’nin 81 iline hizmet sunabiliyoruz. Çok noktalı dağıtık BT entegrasyon projelerinizin gerçekleştirilmesi ve operasyonlarınızın sürekliliğini, bu yaygın organizasyonumuzla sağlıyoruz. Siz neredeyseniz biz oradayız.

5. Lider İş Ortaklarımız

Doğru çözümü sunabilmek için alanında öncü 25'in üzerinde  uluslararası teknoloji iş ortağımızın teknoloji ve deneyimini kullanıyoruz.  


Vizyonumuz

“Bilgi teknolojileri çözümleriyle hayata değer katmak”

Değerlerimiz

  • İşe saygı

  • Geleceğe saygı


 

 
  Amacımız : Müşterilerimizin yönetimsel ihtiyaçlarını karşılayacak IT projeleri geliştirmek.
  Misyonumuz : İşletmelerin basit yada spesifik iş ihtiyaçlarını karşılayacak görsel, kullanışlı ve verimli araçlar geliştirmek, böylelikle müşterilerinin rekabet güçlerini ve karlılıklarını arttırmak.
  Vizyonumuz : IT sektöründe yenilikçi lider firma olmak.
  Sloganımız : Explore the limits...

Fotoğraf Galerisi

Referans 1

Menu

Contact

Yazılım & Web Tasarım Ofis

Adres : Yenişehir Mh. Lise 2.Sk. Aktaş 4 Apt. No:9 DİYARBAKIR

Telefon : 0850 532 97 93
Fax : 0850 532 97 93
E-Posta : info@iconomy.com.tr

Copyright